Platební podmínky

Stručný přehled možností zaplacení


Existuje mnoho variant jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

V hotovosti nebo platební kartou přímo na prodejně
Zboží zaplatíte hotově v naši prodejně nebo Vaší platební kartou. Akceptujeme karty s označením Visa, Electron, MasterCard nebo Maestro. Pro Vaši bezpečnost a ochranu můžete být požádání o předložení průkazu totožnosti.

Dobírkou
Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.

 

QR kód
Platba pomocí QR kódu vám usnadní vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit vaši objednávku. Stačí vyfotit QR kód chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.

Stačí vyfotit QR kód chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.

Platba předem - proforma

 

Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku).

O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu. Vzhledem k bankovním převodům může připsání trvat 1-3 pracovní dny. 


Pay Pal
Systém PayPal je elektronický platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá ovšem přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Dá se říci, že na internetu mají všichni stejnou banku – PayPal.

Zaplatit kartou na PayPal

Kartou online - PayPal
Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online. Na konci objednávky jen zadáte své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

 PayPal nebo kartou