Znamení zvěrokruhu - Kozoroh (stříbrná medaile)
Kód: 72544Související produkty
Detailní popis produktu
Váha: 16,00 g
Ryzost: 999/1000 Ag
Průměr: 34 mm
Datum emise: 2005
Medaile je uložena v kapsli o vnějším průměru 39 mm.
Pro tuto medaili také doporučujeme zakoupit následující krabičku nebo etuii:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Znamení zvěrokruhu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Materiál: | STŘÍBRO |
| Balení: | Kapsle |
| Kvalita: | Špičková kvalita (proof) |
| Ryzost: | 999/1000 Ag |
| ZVL1: | Zvláštní režim - sběratelské předměty a starožitnosti |
| Váha: | 16 g |
| Průměr: | 34 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
