VELKÁ BRITÁNIE. 2 £ 2023. Korunovace Karla III. 1 oz.
Kód: 99532A84Detailní popis produktu
The Coronation of His Majesty King Charles III 2023 - Korunovace Krále Karla III britským králem 2023.
Mince vyšla v limitovaném nákladu 150000 kusů.
Mince má na jednom okraji jemnou oxidaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1 Oz (31,10 g) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Hmotnost [gramy]: | 31,1 g |
| Hmotnost [unce]: | 1 oz |
| Ročník: | 2023 |
| Typ produktu: | Mince |
| Materiál: | STŘÍBRO |
| Balení: | Kapsle |
| Země původu: | Velká Británie |
| Ryzost: | 999/1000 Ag |
| Průměr mince: | 38,61 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
