Dominikánská republika. 1 peso 1988.
Kód: 49049Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mince |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Hmotnost [gramy]: | 31,1 g |
| Ročník: | 2018 |
| Typ: | Zlaté mince |
| Materiál: | ZLATO |
| Balení: | Etue, Mince v kapsli, Certifikát |
| Ochranné prvky: | Zákonná ochrana platidel, Certifikát, Puncovní zákon |
| Cyklus - sada: | Mimořádné ražby |
| Emitent: | Česká národní banka |
| Hrana: | Vroubkovaná |
| Kvalita: | Běžná kvalita (standard) |
| Mincovna: | Česká mincovna, a.s. |
| Nominální hodnota: | 10000 Kč |
| Ryzost: | 999/1000 Au |
| Průměr mince: | 34 mm |
| Tloušťka (síla): | 2,6 mm |
| ZVL4: | Investiční zlato – osvobozeno od DPH |
| Země původu: | Česká republika |
| Garance výkupu: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
